Αγώνες ποδοσφαίρου Κ14 – Γυμναστικός Σύλλογος Καλλιθέα

Η Ακαδημία του συλλόγου μας Κ14, έδωσε εχθές ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10/06/2022 δύο φιλικούς αγώνες στο γήπεδο του ΔΑΣΟΥΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ με “αντίπαλο” την τοπική ομάδα.

Στον πρώτο αγώνα σε γήπεδο 11×11 η ομάδα μας, πραγματοποιώντας μέτρια εμφάνιση, γνώρισε την ήττα με σκορ 3-0 (ημίχρονο 1-0). Τα τέρματα σημειώθηκαν στο τέλος των δύο ημιχρόνων (1-0 και 3-0) και στην αρχή του δεύτερου ημιχρόνου (2-0)

Στον δεύτερο αγώνα σε γήπεδο 9×9 η ομάδα μας πολύ βελτιωμένη ήρθε ισόπαλη 0-0. Πολλές χαμένες ευκαιρίες και γενικά μια πολύ καλή απόδοση από όλα τα παιδιά που αγωνίστηκαν.