Ο γκολκίπερ της ΚΠΡ «ντύθηκε» επιθετικός και ισοφάρισε τη Σάντερλαντ με κεφαλιά (vid)

Η ΚΠΡ κατάφερε να αποσπάσει τον βαθμό κόντρα στη Σάντερλαντ στις καθυστερήσεις χάρη σε τέρμα που σημειώσε ο γκολκίπερ της ομάδας!

Τρομερή εξέλιξη στο ματς της Τσάμπιονσιπ, Σάντερλαντ-ΚΠΡ, με τον τερματοφύλακα των φιλοξενούμενων να ισοφαρίζει με κεφαλιά στις καθυστερήσεις.

Πιο συγκεκριμένα με τους γηπεδούχους να είναι μπροστά στο σκορ με 2-1, έχοντας μπει πια στις καθυστερήσεις του αγώνα, η ΚΠΡ κέρδισε στημένη μπάλα, σε μια από τις τελευταίες τις ευκαιρίες για κάτι καλό.

Τελικά η ΚΠΡ κατάφερε να βρεί το γκολ της ισοφάρισης με σκόρερ τον γκολκίπερ της. Η μπάλα έφτασε στον τερματοφύλακα των φιλοξενούμενων, Σενί Ντιένγκ, ο οποίος σκόραρε με κεφαλιά που θα… ζήλευαν ακόμα και επιθετικοί.

Ροή Ειδήσεων

ΟΗΕ: Οι συσκευές επικοινωνίας παγιδεύτηκαν με εκρηκτικά πριν φθάσουν στον Λίβανο

Τι αναφέρει η λιβανέζικη διπλωματική αποστολή στα Ηνωμένα...

Αυτοψία- Φαράγγι Σαμαριάς: Θέλει μεγάλη προσοχή- Ο κίνδυνος ακόμη υπάρχει

Αυτοψία στο Φαράγγι της Σαμαριάς μετά τον θάνατο...

Αυτοψία στο Φαράγγι της Σαμαριάς μετά τον θάνατο τουρίστριας από κατολίσθηση   ...

Γεραπετρίτης: Το επιτελικό κράτος έχει αλλάξει το υπόδειγμα διακυβέρνησης στη χώρα

«Φταίει το επιτελικό κράτος για το γεγονός ότι δεν έχει υδροδότηση ένα χωριό, για το γεγονός ότι έπεσε πολύ χιόνι ή πολύ βροχή»,...